פתח ניקוז מכונת כביסה לא נפתח – מה לעשות?

רגע לפני שאתם מזעיקים טכנאי מכונות כביסה בעקבות פתח ניקוז שאינו נפתח, האם בדקתם מה ניתן לעשות בעצמכם כדי לנסות לפתור את הבעיה? הנה כל הפרטים שמומלץ לדעת אם נתקלתם במצבו שבו פתח הניקוז של מכונת הכביסה לא נפתח לכם. 

רגע לפני שאתם מתייאשים ורוצים להשליך לרחוב את מכונת הכביסה שלכם, יהיה כדאי לבדוק מה טכנאי מכונות כביסה יכול לעשות עבורכם כדי להרגיע את המצב. וכמו כן, במקרים רבים תוכלו לנסות לפתור את התקלה בעצמכם וללא קריאה לאיש שירות. אם מדובר למשל במקרה שבו פתח הניקוז של מכונת הכביסה אינו נפתח, אתם יכולים לבדוק את הפילטר של מכונת הכביסה. רוב הטכנאים ההגונים יגידו לכם שכנראה הבעיה טמונה בכך, שעצם כלשהוא נותר תקוע באזור של הפילטר של המכונה. 

האם כדאי לי לנסות לתקן את מכונת הכביסה בעצמי?

אם אתם מעוניינים לתקן את מכונת הכביסה בעצמכם, אנחנו אישית פחות ממליצים על כך. מעבר לכך שמכונות הכביסה בנויות באופנים מורכבים, להתעסק עם המכונות האלו כשהן מחוברות לחשמל, ובכן, זה בהחלט מהווה סכנת נפשות למי שאינו איש מקצוע. הטיפ הכי מומלץ הוא מציאת טכנאי מכונת כביסה מומלץ באינטרנט. 

ובכדי שלא תצטרכו לעבוד קשה מדי בכדי למצוא את טכנאי מכונות הכביסה שלכם, כדאי לדעת שישנם אתרי אינטרנט ייעודיים שעוסקים במציאת ואיתור אנשי מקצוע על סוגיהם. אם אתם צריכים טכנאי מכונות כביסה מיומן, תוכלו לא רק למצוא אחד באינטרנט, אלא תוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים ולבחור באטרקטיבי ביותר ביניהם. 

מה עשויה להיות התקלה אם פתח הניקוז תקוע?

כמו שציינו כאן בשורות למעלה, אם פתח הניקוז של מכונת הכביסה אינו נפתח, מאוד יכול להיות שפריט כלשהוא מהכביסה נתקע בתוך פילטר המכונה. אם אתם יודעים כיצד לגשת לפילטר המכונה מבלי חלילה לסכן את עצמכם את לגרום נזק בלתי הפיך למכונה, תוכלו לנסות לשלוף את העצם התקוע בפילטר. 

במקרים מסוימים, אפשרי שתיגרם תקלה כלשהוא למנגנון של מכונת הכביסה אשר משאיר את פתח הניקוז חסום. זו בדרך כלל לא הסיבה לבעיה, אבל כדאי בכל זאת להיות מודעים לכך. בכל מקרה, אם טכנאי מכונות כביסה ישר מעלה את האופציה הזו מבלי לקחת בחשבון את האופציה של עצם תקוע בפילטר, אל תמהרו להסכים לתיקון. 

לתקן או לא לתקן את מנגנון מכונת הכביסה? 

רוב הסיכויים שתיקון המנגנון יהיה יותר יקר מאשר השליפה של העצם התקוע בפילטר. אם טכנאי המכונות אינו איש מקצוע מהימן והגון, הוא עשוי יהיה לנסות לשדל אתכם לתקן את המנגנון, שלא בטוח שהוא בכלל מקולקל. במקרים אלו, כשנראה לכם שהצעת התיקון אינה ריאלית, יהיה חשוב לקבל עוד הצעות מחיר מטכנאי כביסה אחרים. 

דף הבית

Rate this post

היו חברתיים ושתפו את המאמר עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ
מאת: מערכת האתר
מאת: מערכת האתר

חברתנו מספקת שירות תיקוני מכונות כביסה ע"י מיטב טכנאי מכונות הכביסה הטובים בישראל.