מכונת כביסה לא נדלקת

לכל אחד מאיתנו יש מכונת כביסה בבית ותכל’ס מי בנינו פעם חקר איך היא עובדת ומאלה חלקים היא בנויה, כל מה שאנו מבינים זה שהיא מכבסת לנו את הבגדים. לא אחת אנו נתקלים בבעיות במכונת הכביסה שלנו שאין אנו יודעים מה מקורם של התקלות, ואחת מהתקלות הנפוצות זה שלפעמים מכונת כביסה לא נדלקת ואין אנו יודעים מאיזו סיבה זה קורה. לכן במדריך שלפניכם ריכזנו כמה דברים עיקריים וחשובים שיכולים לגרום לתקלה שלפתע מכונת כביסה לא נדלקת.

מה הסיבות שבגללם מכונת כביסה לא נדלקת?

אז לפני שאתם ישר רצים להזמין אותנו בואו ותנסו לחסוך מאיתנו כאב ראש מיותר, לא אחת אנו מקבלים שיחות טלפון בהם אנו מוזמנים לטפל בתקלה בטענה שלפתע מכונת כביסה לא נדלקת, ואנו מגיעים לבתים ומבינים שהתקלה כל כך פשוטה שגם אתם יכולים לתקנה בלעדינו. אז ראשית אם המכונה לא נפעלת לכם כדאי שתבדקו האם השקע של המכונה מחובר לחשמל? ואם כן האם המכונה מאופסת? לפעמים גם יכול להיות שיש בעיה אם הסגירה של הדלת של המכונה שהוא לא נסגר באטימות, מה שגם כן יכול לגרום למכונה לא לפעול. לכן בידקו שהדלת אטומה היטב או פשוט דיחפו אותה חזק עד שתהיו בטוחים שהיא אטומה בודאות, לכן מה שעליכם לעשות זה לבדוק את הדברים הללו ורק לאחר מכן אם לא הועילו כל הדרכים הנ”ל התקשרו להזמין טכנאי מכונת כביסה.

מכונת כביסה לא נדלקת

לוח פיקוד במכונת הכביסה

בעידן שלנו הלוח פיקוד הקיים במכונות כביסה הם לרוב אלקטרונים, כאשר קיים קצר הוא מזיק למכונה ויכול לדפוק את הלוח פיקוד שעליו בעצם עומדת המכונה. ובמצב שהלוח פיקוד מתקלקל סביר להניח שלא יהיה כדאי לכם לתקן את המכונה מפני שהמיסוי על חלקי מכונת הכביסה הוא גבוה מאוד. לכן אם קיימת לכם נזילה במכונת הכביסה ראשית כל תוכלו לבדוק את הפילטר הקיים במכונה בחלק התחתון של המכונה בצד הימיני קיים כעין קופסה קטנה שיכולה להיפתח פיתחו ונקו את הפילטר וכנראה שזה יפתור לכם את התקלה של נזילת מים מהמכונה. אם לא נפתרה הבעיה התקשרו לבעל מקצוע, רצוי מאוד לתקן זאת במיידי ולא להיתעלם מהתקלה מפני שהגורם העיקרי לקצר במכונת כביסה לרוב זה מפני שיש נזילת מים.

מכונה יציבה תחסוך מכם כאבי ראש

לא אחת ישנם תקלות שקיימות במכונות כביסה אשר יכלו להימנע מלכתחילה, לולי המכונת כביסה הייתה ממוקמת בצורה יציבה ולא מתנדנדת מצד לצד היא צריכה להיות מקובעת. ולכן לא אחת ישנם רעשים במכונת כביסה אשר נגרמים כתוצאה מכך שהמכונה לא יציבה. לא אחת אנו שומעים מאנשים “הכביסה לא יוצאת נקייה” אם גם אתם נתקלתם בתופעה הזאת, ראשית כל בידקו האם הפעלתם את התוכנית המתאימה עבור סוג הבד של הבגד שאתם מכבסים, וסביר להניח שזו תהיה הבעיה שבגללה הבגדים שלכם לא יוצאים נקיים. אם אינכם מבינים בסוגי הבדים, ברובם תהיה תגית ובה מפורט הרכב הבד ואיך לכבסו.

מכונת כביסה לא נדלקת

טכנאי מכונת כביסה

טכנאי מכונת כביסה בכפר סבא

 

היו חברתיים ושתפו את המאמר עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ
מאת: מערכת האתר
מאת: מערכת האתר

חברתנו מספקת שירות תיקוני מכונות כביסה ע"י מיטב טכנאי מכונות הכביסה הטובים בישראל.