ריח רע ממכונת כביסה

כאן תמצאו מגוון פתרונות ועצות שימושיות לטיפול במכונת כביסה שמוציאה ריח רע

אחת הבעיות השכיחות במכונות כביסה, שיש פעמים שנוכל להריח שיש ריח רע ממכונת כביסה.
מכונת כביסה, היא משהו בולט בכל בית. לפעמים יוצא לנו, שהכביסה יוצאת עם ריח רע. אז זה יכול להגיע ולהיגרם מכמה מצבים, או הצטברות של בקטריות או מים, או סתימה במגירה של המרכך,או תקלה במשאבת המים.פעמים רבות יש הצטברות של בקטריות על הגומי שסביב פתח הכניסה של התוף
לכן, אם החלטתם שאתם מפעילים מכונה לפני שאתם הולכים לישון, זה לא רעיון טוב. מומלץ מאוד לאחר שהמכונה מסיימת את הפעולה שלה, לפתוח אותה ולהוציא את הבגדים. ולא להשאיר אותם בתוך המכונה, לאחר שהיא מסיימת את הפעולה. ובכך סביר להניח שלא יהיה לכם ריח רע ממכונת כביסה. וגם לפעמים מה שקורה שהגומי שמסביב לתוף צריך ומומלץ לנגב אותו עם בד יבש, פעם בכמה חודשים. ויש אפשרות לנקות אותו עם אקונומיקה, או עם צמר פלדה, זה בדרך כלל דוחה ריחות לא נעימים. ואם בכל זאת לא עזרו לכם כל הניסיונות, ועדיין יוצא לכם ריח רע ממוכנת הכביסה לא למהר לקנות מכונה חדשה. אלא אפשר להחליף את הגומי שמסביב לתוף, וכנראה תתפטרו מהבעיה.

איך פותרים את הבעיה של ריח רע ממכונת כביסה?

לפעמים המשאבה של המים נסתמת, והיא לא מרוקנת את כל המים שבתוף. אז יש לכם אפשרות להזמין טכנאי, שיעשה לכם ניקוי לפילטר וסביר להניח שהבעיה נפטרת. אבל אם בכל זאת הבעיה לא נפטרה, כנראה שהבעיה היא במשאבת מים שסביר להניח שהיא התקלקלה לכם.

משאבת מים האם כדאי להחליף?

בוא נאמר שתקלה מסוג זה שהתקלקלה לכם, המשאבה של המים היא תקלה שכיחה שכדאי לכם לתקן, ולא לרוץ לקנות מכונת כביסה חדשה. וחשוב להדגיש לטכנאי באותה הזדמנות, לעשות נקיון יסודי לתוף.

נתקלתם בבעיה שהמכונה לא סוחטת?

“הקפידו לא להעמיס על המכונה יתר על המידה וכן, הקפידו להפעיל את תוכנית המכונה בהתאם לסוג הנדרש – פעולה זו תחסוך לכם כאב לא קטן”.

למה להזמין טכנאי דרכנו?

לא מעט מקרים אנו שומעים על טכנאים שלא יודעים את העבודה, ויכולים לעשות לכם נזק יותר גדול מי זה שקיים. לכן, חברתנו מעסיקה צוות מקצוענים שיודעים את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. ושמה דגש על אמינות, מהירות, ויעילות.  השאירו פרטים ונשוב אליכם…

חזרה לדף הבית

דרגו אותנו
Call Now Button