תקלות במכונת כביסה

מחפשים תיקון ספציפי? חפשו באתר

שירותי תיקון מכונות כביסה באזור המרכז

טכנאי מכונת כביסה מקצועי

מכונת כביסה לא מסתובבת כרגיל? היא הפסיקה לעבוד? פתאום הדלת של המכונה תקועה, ולא נפתחת לכם? האור מאותת ומופיע על הצג מספר או אות ? כמו ברכב שמאותת לכם נורה, היא בעצם מגלה לכם את התקלה. כך גם במכונת כביסה, האיתות עם הכיתוב מסמן על תקלה ומצביע על הבעיה עצמה, ומעביר לכם בכך את הבעיה של המכונה. רגע לפני שאתם שמחים בכך, שתוכלו לגלות את התקלה על פי האות או המספר.

נספר לכם שקשה מאוד להבין, מה הקוד שמסמן לכם על הבעיה. ועוד יותר קשה לדעת על איזה חלק הוא מצביע. יש כמה חברות שמייצרות מכונות כביסה, יש המון דגמים וקודי התקלות שונים, ומשום כך הקוד שנדלק לכם במכונה, ברוב המקרים יכול לסמן משהו אחר מקוד במכונה אחרת. אם אתם לא בטוחים מה קורה, ויש לכם תקלות במכונת כביסה, או שתבדקו בחוברת עם ההוראות של היצרן, או שתוכלו להתקשר אלינו, וטכנאי מקצועי יסביר לכם על הבעיה.

ישנם כמה סוגי תקלות במכונת כביסה.

בעיה בלוח בקרה מכני? יש סוגי מכונות כביסה שקיים בהם לוח בקרה מכני, בדרך כלל יש בהם פחות בעיות טכניות, ויותר תקלות פיזיות. לוח הבקרה הוא לוח סטנדרטי, ויש אותו כמעט בכל מכונה או שיש בו לחצנים וכפתורים, או שיש בו לחצן בצורת גלגל, שמגדיר את אופציות הכביסה. התקלות שבדרך כלל קורות בסוג לוח זה או שהכפתורים תקועים, או שחלק מלחצני הבקרה יוצאו ממקומם. במקרה זה אתם יכולים לנסות באופן ידני לנסות להזיז אותם, ורוב הסיכויים שתצליחו להחזיר אותם למקומם .

מהו תרמוסטט ומה פעולתו במכונת כביסה?

התרמוסטט מווסת את כמות החום שתהיה בשימוש בעת הפעלת מכונת כביסה, ובכך עוזר לחסוך באנרגיה. בעיה בתרמוסטט מיד נוכל לגלות אותה, אם נראה שהמים לא יתחממו כמו שנצרך, או שנפעיל מכונה בתכנית קרה ובכל זאת המים יתחממו. בעיה כזאת מצריכה אתכם להזמין טכנאי מפני שזאת בעיה פנימית .

"הקפידו לא להעמיס על המכונה יתר על המידה וכן, הקפידו להפעיל את תכנית המכונה בהתאם לסוג הנדרש – פעולה זו תחסוך לכם כאב לא קטן".

washing-machine-2668472_640

לא מצאתם את התקלה? אתם פוחדים או לא מעדיפים להתעסק לבד? אל דאגה! נציג מטעמנו יוכל לטפל בכל סוגי תקלות במכונת כביסה באמצעות הידע הרחב שלנו, המומחיות והמקצועיות שלנו.

אם יש לכם תקלות במכונת הכביסה למה להזמין אותנו ?

חברתנו וותיקה בתחום תיקוני מכונת כביסה, ומעסיקה צוות מיומן, ומקצועי, שמכיר את העבודה על בוריה. ומשתמשת עם טכנולוגיה על מנת לעלות על מקורה של התקלה ולתקנה על הצד הטוב ביותר. במהירות, מיומנות, והכי חשוב שקיפות מלאה. השאירו פרטים או חייגו אלינו ונשמח לתת לכם את שירותנו

שתפו את המאמר עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ