מכונת כביסה לא סוחטת

מחפשים תיקון ספציפי? חפשו באתר

שירותי תיקון מכונות כביסה באזור המרכז

מכונות כביסה, בית, תליית כביסה

בכל בית בישראל ישנה לפחות מכונת כביסה אחת, בבתים גדולים או במוסדות ישנם אף יותר. מכונות כביסה הן כבר ממש חלק מחיינו, ואנו כמעט ולא יכולים להחליף את מכונת הכביסה בדבר אחר. לרוב, אנו עושים שימושים יותר מפעם אחת ביום במכונת הכביסה, וכמו כל חפץ ורהיט בבית, גם למכונת הכביסה יש בלאי והיא עלולה להתקלקל לאחר שימוש בזמן מה (כמובן שזה משתנה בהתאם לאיכות המכונה שרכשתם ובמספר השימושים שאתם עושים בה בחיי היומיום).

אחת הבעיות היותר מוכרות היא מכונת כביסה לא סוחטת. לעיתים זה יגיע בזמן הכי לא מתאים או דווקא כשיש לכם עומס רב בכביסות ואתם לא ממש מעוניינים בתקלה זו. כדי לפתור את הבעיה ואולי אף לחסוך עלות ביקור טכנאי או תיקון, כדאי כי נבין מהן הסיבות המרכזיות לבעיית מכונת כביסה שאינה סוחטת. המדריך הוא קצר ויגזול מכם מספר דקות בודדות.

הסיבות המרכזיות למכונת כביסה לא סוחטת

שימוש מירבי מעל ליכולת כוחה של המכונת כביסה כמו עומס יתר או שימוש מירבי בזמן קצר. סיבה נוספת לבעיית מכונת כביסה לא סוחטת, היא במקרה בה נקרעה התוף או נפלה הרצועה הפנימית אשר מניעה את מערכת הסחיטה של מכונת הכביסה. במידה וזו הבעיה, תצטרכו להזמין טכנאי מכונות כביסה שיסדר זאת.

סיבה נוספת אפשרית היא, פילטר סתום אשר מונע ממכונת הכביסה לבצע את פעולתה, ולכן, במידה וזו הבעיה, כל אשר יהיה לעשות הוא רק לשחרר את הפילטר, לנקותו ולהחזירו למקומו שהיה (הפילטר נמצא בחזית המכונה למטה והוא משתחרר באמצעות הברגה ידנית פשוטה).

עוד סיבות העלות לגרום למכונת הכביסה להפסיק לסחוט

סיבה נוספת ומתסכלת יותר לבעיית מכונת כביסה לא סוחטת היא ביטול בשגגה של פעולת הסחיטה במכונה. ולכן, הפתרון הכרחי הוא לעיין בהוראות יצרן מכונת הכביסה שלכם, ולבדוק כיצד ניתן להחזיר את הגדרה זו בקלי קלות. אפשרות נוספת ופתירה בנגיעה קלה, היא צינור עקום או מקופל אשר מונע את יציאת המים – מה שאינו מאפשר למכונה להשלים את תהליך הסחיטה. מה עושים? הציצו לעבר הצינור וגלו האם אכן ניתן לשחרר זאת. הצלחתם? הרווחתם.

תקלה נוספת שהיא מצויה לעיתים די נדירות, היא טיימר מובנה מקולקל, ולכן המכונה אינה יודעת מתי יש לבצע את תהליך הסחיטה. במידה וזו הבעיה, כאן תצטרכו להיעזר בשירותיו המקצועיים של טכנאי מכונות כביסה והוא יפתור זאת בעזרת הידע הרחב שלו.

"הקפידו לא להעמיס על המכונה יתר על המידה וכן, הקפידו להפעיל את תוכנית המכונה בהתאם לסוג הנדרש – פעולה זו תחסוך לכם כאב לא קטן".

washing-machine-1612898_640

לא מצאתם את התקלה? אתם פוחדים או לא מעדיפים להתעסק לבד? אל דאגה! נציג מטעמנו יוכל לטפל בבעיית מכונת כביסה לא סוחטת באמצעות הידע הרחב שלנו, המומחיות והמקצועיות שלנו.

מדוע להזמין טכנאי מחברתנו?

כשאנו מגיעים לבית לקוח, אנו מאבחנים את סוג התקלה ובנוסף, אנו שוללים בעיות אחרות באמצעות מספר בדיקות מקיפות. לאחר שבחנו את סוג התקלה ומצאנו את הפתרון הנדרש, אנו נטפל בבעייה תוך שקיפות מלאה על העבודה ועל התוצאה. דבר נוסף וחשוב שאנו נעניק לכם הוא אחריות מלאה על העבודה. טנו איננו מתנערים מאחריות, ואנו נעמוד מאחרי עבודתינו במידה וחלילה גיליתם לאחר מספר ימים שהבעיה ישנה. אנו דוגלים בשירות אמין ושקיפות מלאה על מול הלקוח. מטרתנו היא לתת לכם שקט נפשי ומענה אמיתי לכל בעיה בה תתקלו במכונת הכביסה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

שתפו את המאמר עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ